Šogad projektā piedalās visas četras Jelgavas pilsētas bibliotēkas – bērnu bibliotēka „Zinītis” (Lielā iela 15), Pārlielupes bibliotēka (Loka maģ.17), Miezītes bibliotēka (Dobeles šos. 100) un Jelgavas pilsētas bibliotēka (Akadēmijas iela 26).
Pirmo reizi šādā lasīšanas projektā ir iesaistījusies pilsētas galvenā bibliotēka. Bibliotēkā izveidotais bērnu stūrītis jau ieguvis lielu un mazu apmeklētāju simpātijas. Nu tas ir papildinājies ar bērnu žūrijas grāmatu plauktu.
Aicinām ielūkoties žūrijas piedāvāto grāmatu sarakstā, izvēlēties tuvāko bibliotēku, doties pēc grāmatām un ķerties pie lasīšanas, noslēgumā aizpildīt nelielu anketu par izlasītajām grāmatām un apliecināt savu dalību projektā. Bibliotēkas būs padomājušas arī par nelielām balviņām, bet pašiem aktīvākajiem lasītājiem būs iespējams piedalīties Lielajos lasīšanas svētkos Rīgā.
Vairāk informācijas meklējiet: http://www.lasamkoks.lv un https://www.lnb.lv/lv/atbalsta-pasakumi/lasisanas-veicinasanas-programma-bernu-un-jauniesu-zurija.