Jelgavas pilsēta

Jelgavas pilsētas logotips

Jelgavas pilsētas bibliotēka

Jelgavas pilsētas bibliotēkas logotips
Bibliotēkas jūlijā un augustā aicina uz bezmaksas Veloskolas nodarbībām; iepriekš jāpiesakās

Pārlielupes bibliotēka, bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” un Miezītes bibliotēka aicina bērnus no 10 gadu vecuma pieteikties bezmaksas Veloskolas nodarbībām jūlijā un augustā. Noslēgumā būs iespēja kārtot Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) eksāmenu bibliotēkā un iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties.

Pārlielupes bibliotēkā nodarbības notiks no 16. līdz 19. jūlijam katru dienu pulksten 11, “Zinītī” apmācības notiks no 19. līdz 22. augustam katru dienu pulksten 10, bet Miezītes bibliotēkā – no 20. līdz 23. augustam pulksten 11. Vienas nodarbības ilgums – līdz vienai stundai. Bezmaksas Veloskolas nodarbības no 22. līdz 25. jūlijam notiks arī bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis”, bet uz šiem datumiem grupa jau ir nokomplektēta un brīvu vietu nav.

Jāpiebilst, ka vietu skaits apmācību grupās ir ierobežots, tādēļ bērna dalība pasākumā iepriekš jāpiesaka bibliotēkā vai pa tālruni. Ar “Zinīti” (Zemgales prospektā 7) iespējams sazināties pa tālruni 63029093, ar Pārlielupes bibliotēku (Loka maģistrālē 17) – pa tālruni 63011829, bet ar Miezītes bibliotēku (Dobeles šosejā 100A) – pa tālruni 63083151.

Nodarbībās tiek apgūtas ceļa zīmes un ceļu satiksmes noteikumi, lai veiksmīgi un droši piedalītos satiksmē. Apmācībās tiek izmantoti CSDD metodiskie materiāli pedagogiem un mājaslapa www.berniem.csdd.lv.