Datubāze EBSCO mūsu lasītajiem piedāvā divas izmēģinājuma datubāzes – Business Source Ultimate and Humanities Source Ultimate.

Datubāzē Business Source Ultimate iekļauti vairāk nekā 3000 žurnāli par uzņēmējdarbību. Šī ir visplašākā biznesa žurnālu datubāze, kas aptver dažādas uzņēmējdarbības tēmas, sākot no pašreizējām tendencēm līdz vēsturiskai informācijai un globālām perspektīvām. Tā nodrošina pētniekiem svarīgus biznesa žurnālus, piemēram, Harvard Business Review, Forbes un MIS Quarterly, kā arī biznesa videoklipus no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Otra izmēģinājumu datubāze ir Humanities Source Ultimate. Tajā iekļautas publikācijas visdažādāko humatitāro zinātņu pētniekiem. Tēmu aptvērums ir plašs – arheoloģija, māksla, komunikācija, deja, kinematogrāfija, folklora, vēsture, žurnālistika, lingvistika, literatūra, mūzika, filozofija, reliģija un teoloģija.

Aicinām izmantot iespēju un meklēt mācībām noderīgus resursus izmēģinājuma datubāzēs līdz 11. jūnijam ŠEIT

Ja neizdodas pieslēgties EBSCO datubāzei, paroli vaicājiet bibliotēkā!