Bibliotēka ir sagādājusi vairākas ļoti atpazīstamas filmas un seriālus, kā, piemēram, britu kulta seriāla "Dauntonas abatija" 3 sezonas. Šis seriāls ir pēdējos gados godalgotākais seriāls, kas ieguvis jau 9 Emmy balvas un 2 Zelta Globusus. Stāsts par Dauntonas abatiju sākas 1912.gadā, pirms Pirmā pasaules kara gadi. Šajā pasaulē ir manāma milzīga plaisa starp sociālajiem slāņiem. Īpaši to var manīt starp kungiem un kalpiem, tieši šo attiecību dēļ seriāls ir caurvīts ar intrigām, vilšanos, nāvi un mīlestību. Seriāls ir balstīts uz grāmatu Dauntonas abatijas pasaule, kuras autore ir Džesika Fellova.
Lieliskas ziņas fantāzijas žanra cienītājiem, jo pieejamas ir arī Gredzenu pavēlnieka trīs daļas : Gredzena brālība (2001), Divi torņi (2002) un Karaļa atgriešanās (2003).
Gredzenu pavēlnieks ir stāsts par kādu hobitu, kura vārds ir Frodo Baginss, un viņa biedriem. Hobitam ir dots ļoti grūts uzdevums - jāpaslēpj Lielvaras Gredzens, kurš nedrīkst nonākt ļauno spēku rokās. Tomēr uzdevums ir grūtāks kā varētu šķist, tāpēc, ka gredzenu iekāro gandrīz visi.
Vēstures, dabas un pasaules interesentiem bibliotēka piedāvā BBC dvd kolekcijas, piemēram, Okeāni. Šajā kolekcijā ir stāsti ne tikai par okeāniem, bet arī par Kortesa un Sarkano jūru. Apbrīnojami stāsti par dzīvām radībām izlaidumā Dzīve. Sērijas par zivīm, putniem, kukaiņiem, kā arī par primātiem un daudz ko citu. 80 pasaules brīnumi, stāsti par dinozauriem un Visuma izveidošanos - to visu jūs varēsiet iegūt mūsu bibliotēkā.
Ja nekas no iepriekšminētā nesaista, tad ir pieejamas arī vairākas filmas, piemēram, 1997.gada labākā filma EVITA. Galvenajās lomās ir Madonna un Antonio Banderas. Filma ir muzikāla drāma, balstīta uz Tima Raisa un Endrū Loida Vēbera mūziklu par Evu Peron. Filmas režisors ir Alans Pārkers.
Vēl mēs piedāvājam 3 filmas ar Odriju Hepbernu galvenajā lomā. Viena no šīm filmām ir ar 8 Oskara balvām godalgotā Mana brīnišķā Lēdija ar Reksu Harisonu.
Bibliotēka ir iegādājusies vēl daudzas un ļoti interesantas filmas ar slaveniem aktieriem, piemēram, Šēronu Stounu filmā "Saulauztie ziedi", Bredu Pitu un Morganu Frīmeni filmā "Septiņi", Keitu Blanšetu filmā "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu", kā arī filmas, kurās galvenos tēlus atveido pasaulē atzīti aktieri, piemēram, Džuliana Mūra, Nikola Kidmena, Merila Strīpa, Roberto de Niro un citiem.
Nāc un izvēlies savai gaumei piemērotāko!